مقررات سامانه نوبت دهي اينترنتي دکتر شهلا دانایی

1  .  کلیه خدمات درمانی در اين مرکز بر اساس استناد به شناسنامه زوجين و کنترل زوجيت رسمي بيماران مي باشد ، لذا همراه داشتن کارت ملی و  شناسنامه زوجين و تصوير صفحه اول و دوم  آن ، در روز تشکيل پرونده الزامي است.

لازم به ذکر هست که این کلینیک از ارایه خدمات درمان نازایی و کنترل مراقبت های بارداری برای زوجینی که فاقد مدرک رسمی ازدواج هستند ، معذور هست . (عقد موقت یا صیغه نامه مورد پذیرش نمیباشد . )

2  .  برای رزرو قطعی نوبت حتما باید بصورت آنلاین پرداخت اینترنتی انجام دهید در غیر این صورت رزرو شما در سامانه ثبت  نمیشود.  هنگام پرداخت آنلاین ، شماره تراکنش هشت رقمی را  ثبت کرده و موقع ویزیت حضوری در کلینیک به همراه داشته باشید.

3  .  لطفا توجه فرمایید ، با توجه به دستور العمل بیمه های درمانی مبنی بر ثبت اجباری کد ملی بیماران در نسخ الکترونیک ، لازم هست تمام مراجعین موقع ثبت نام در سایت جهت نوبت دهی ، کد ملی خود و همسرشان را با دقت کامل در سامانه ثبت نمایند .  در صورت عدم ثبت صحیح کد ملی هزینه های درمانی و  داروهای تجویزی از تعهد پرداخت بیمه خارج خواهد شد . 

همچنین ، با توجه به اينکه تمام  اطلاع رساني های کلینیک  به بيمار براساس شماره همراه ثبت شده در سایت مي باشد، دقت فرمایید شماره همراه  درج شده متعلق به خود بیمار و یا همسر بیمار بوده و گوشی فوق متصل به امکانات اتصال به اینترنت باشد .

4 .  باتوجه به تعداد بالای مراجعین و لزوم انجام سونوگرافی برای بیماران و نیاز به ارایه خدمات به بیماران در شرایط  اورژانسی ،  زمان انتظار برای ویزیت دراین کلینیک  حدود دو الی چهار ساعت میباشد . و لذا ساعت رزرو شده برای شما در سایت ،  صرفا جهت پذیرش شما میباشد نه ساعت ویزیت ، لذا از صبوری و شکیبایی و همکاری شما با پذیرش درمانگاه سپاسگزاریم . همچنین با توجه به الکترونیک شدن سیستم های درمانی ، پروسه پس از اتمام  ویزیت پزشک و تحویل نسخه و سایر اقدامات درمانی  بیمار نیز زمان بر خواهد بود  .

5 .  دارندگان بیمه تامین اجتماعی و بیمه سلامت ( خدمات درمانی ) توجه فرمایند که قبل از خروج از کلینیک ، حتما از ثبت نسخه خود در سامانه بیمه اطمینان یابند .  ثبت نسخ در سامانه ، بعد از اتمام ویزیت در پذیرش شماره 2 (واحد اسکن مدارک ) صورت میگیرد .

6 .  از پذیرش بیماران زود تر از ساعت رزرو شده در سامانه معذوریم 

7 .  پذیرش بیمارانی که بدون نوبت رزرو شده  به کلینیک مراجعه میکنند مقدور نیست . و در صورت نیاز به ویزیت  اورژانسی ، ویزیت این بیماران  پس از  پایان ویزیت تمام بیماران رزرو شده انجام خواهد شد  لطفا به همکاران پذیرش  اصرار نفرمایید .

8 .  مراجعین شهرستانی دقت نمایند که به علت شلوغی کلینیک امکان فراهم کردن ویزیت زودهنگام برای ایشان وجود ندارد لذا در روز ویزیت در صورت اتمام دیر هنگام از کلینیک برنامه ریزی برای برگشت یا اقامت در شهر بر عهده خودشان میباشد 

9  .   استفاده از ماسک در طول کل مدت حضور در کلینیک برای تمامی مراجعین  الزامی میباشد بیمارانی که شک به ابتلا به کرونا دارند و یا اخیرا در مواجه نزدیک  با بیمار کرونایی بوده اند ،  لطفا مراجعه به کلینیک را تا مشخص شدن شرایط بیماری شان به تاخیر بیاندازند و یا اگر نیاز به ویزیت اورژانسی داشته باشند ، به بخش زایمان بیمارستان واقع در طبقه دوم و یا بخش اورژانس بیمارستان بین المللی ولیعصر مراجعه نمایند .


مطالعه کردم ورود به سیستم نوبت دهی