قابل توجه مراجعین محترم 

 آدرس کلینیک : خیابان ولیعصر جنوبی ، بالاتر از پمپ بنزین ، نرسیده به هتل مرمر ،  روبروی شهرداری منطقه 5  ، کلینیک دانامهر طبقه اول 

 

شماره تلفن کلینیک دانامهر 7115  -   8222 

زمان پاسخگویی روزهای زوج ساعت 10 صبح الی 10 شب

 

مراجعین محترم در صورت نیاز به ویزیت اورژانسی و ارتباط با پزشک ، در روزهای تعطیل به بخش زایمان بیمارستان بین المللی ولیعصر مراجعه نمایند 

 


 

مقررات سامانه نوبت دهي اينترنتي ویزیت حضوری کلینیک دانامهر 

1  .  کلیه خدمات درمانی در اين مرکز بر اساس استناد به شناسنامه زوجين و کنترل زوجيت رسمي بيماران مي باشد ، لذا همراه داشتن کارت ملی و  شناسنامه زوجين و تصوير صفحه اول و دوم  آن ، در روز تشکيل پرونده الزامي است.

لازم به ذکر هست که این کلینیک از ارایه خدمات درمان نازایی و کنترل مراقبت های بارداری برای زوجینی که فاقد مدرک رسمی ازدواج هستند ، معذور هست . (عقد موقت یا صیغه نامه مورد پذیرش نمیباشد . )

2  .  برای رزرو قطعی نوبت حتما باید بصورت آنلاین پرداخت اینترنتی انجام دهید در غیر این صورت رزرو شما در سامانه ثبت  نمیشود.  هنگام پرداخت آنلاین ، شماره تراکنش هشت رقمی را  ثبت کرده و موقع ویزیت حضوری در کلینیک به همراه داشته باشید.

3  .  لطفا توجه فرمایید ، با توجه به دستور العمل بیمه های درمانی مبنی بر ثبت اجباری کد ملی بیماران در نسخ الکترونیک ، لازم هست تمام مراجعین موقع ثبت نام در سایت جهت نوبت دهی ، کد ملی خود و همسرشان را با دقت کامل در سامانه ثبت نمایند .  در صورت عدم ثبت صحیح کد ملی هزینه های درمانی و  داروهای تجویزی از تعهد پرداخت بیمه خارج خواهد شد . 

همچنین ، با توجه به اينکه تمام  اطلاع رساني های کلینیک  به بيمار براساس شماره همراه ثبت شده در سایت مي باشد، دقت فرمایید شماره همراه  درج شده متعلق به خود بیمار و یا همسر بیمار بوده و گوشی فوق متصل به امکانات اتصال به اینترنت باشد .

4 .  باتوجه به تعداد بالای مراجعین و لزوم انجام سونوگرافی برای بیماران و نیاز به ارایه خدمات به بیماران در شرایط  اورژانسی ،  زمان انتظار برای ویزیت دراین کلینیک  حداقل  دو الی چهار ساعت میباشد . و لذا ساعت رزرو شده برای شما در سایت ،  صرفا جهت پذیرش شما میباشد نه ساعت ویزیت ، لذا از صبوری و شکیبایی و همکاری شما با پذیرش درمانگاه سپاسگزاریم . همچنین با توجه به الکترونیک شدن سیستم های درمانی ، پروسه پس از اتمام  ویزیت پزشک و تحویل نسخه و سایر اقدامات درمانی  بیمار نیز زمان بر خواهد بود  .

5 .  دارندگان بیمه تامین اجتماعی و بیمه سلامت ( خدمات درمانی ) توجه فرمایند که قبل از خروج از کلینیک ، حتما از ثبت نسخه خود در سامانه بیمه اطمینان یابند .  در صورت عدم توجه و خروج از کلینیک بدون ثبت در سامانه بیمه مسئولیت آن به عهده مراجع محترم خواهد بود 

6 .  از پذیرش بیماران زود تر از ساعت رزرو شده در سامانه معذوریم 

7 .  پذیرش بیمارانی که بدون نوبت رزرو شده  به کلینیک مراجعه میکنند مقدور نیست . و در صورت نیاز به ویزیت  اورژانسی ، ویزیت این بیماران  پس از  پایان ویزیت تمام بیماران رزرو شده( بعد از ساعت 10 شب ) انجام خواهد شد  لطفا به همکاران پذیرش  اصرار نفرمایید .

8 .  مراجعین شهرستانی دقت نمایند که به علت شلوغی کلینیک امکان فراهم کردن ویزیت زودهنگام برای ایشان وجود ندارد لذا در روز ویزیت در صورت اتمام دیر هنگام از کلینیک برنامه ریزی برای برگشت یا اقامت در شهر بر عهده خودشان میباشد 

9  .   استفاده از ماسک برای مراجعین با علایم سرماخوردگی و تب و سرفه در طول کل مدت حضور در کلینیک   الزامی میباشد


مطالعه کردم ورود به سیستم نوبت دهی